Apartmán Tereza
- moderní apartmán na jižní Moravě -

Vítáme Vás na stránkách nového apartmánu Tereza na jižní Moravě.

Apartmán Tereza je moderně vybavený apartmán stojící v klidné části města Dubňany. Nachází se v zahradě rodinného domu a poskytuje ubytování až pro 4 osoby. Provoz apartmánu byl zahájen v měsíci květnu 2014.

Město Dubňany se nachází na jižní Moravě, v oblasti moravského Slovácka. Je obklopeno krásnou přírodou s vinicemi, vinnými sklepy (návštěvu sklepa Vám v případě zájmu domluvíme), lesy  a rybníky. Toto moderní město s 6700 obyvateli nabízí množství zábavy, sportovního vyžití a zajímavých výletů do okolí. Jezdí zde pravidelné autobusové spoje a pohraniční město Hodonín, kde se nachází také vlakové nádraží, je vzdáleno pouze 8 km.

Apartmán má celkovou obytnou plochu 35 m2. Skládá se ze vstupní chodby, koupelny se sprchou a WC, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a ložnice s manželským dvoulůžkem. Vše je nově a moderně zařízeno. V obývacím pokoji je LCD televize s úhlopříčkou 94 cm a DVD přehrávač. Kuchyně je plně vybavena včetně varné desky, lednice, mikrovlnné trouby, topinkovače a rychlovarné konvice. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu.

Mimo apartmánu je Vám k dispozici vyhrazené parkovací místo před domem, venkovní posezení s krbem, velká zahrada, možnost úschovy jízdních kol, velká trampolína (průměr 4m), kroket, houpací síť, dětská houpačka, skluzavka, pískoviště a další.

Na pozemku se volně pohybuje zlatý retrívr, hodný, přátelský, milý k dětem.